понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 142
home Вести

Мицкоски во посета на компанијата „Специјал“

Мицкоски во посета на компанијата „Специјал“

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска ќе ја посети Компанијата Специјал, општина Ѓорче Петров.

Изјавата на Мицкоски по завршување на посетата може да ја следите во живо во видеото во продолжение.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија