петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 10
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Мицкоски: Во овие тешки времиња за македонската економија, купувајте македонски производи и спасете работно место!

Мицкоски: Во овие тешки времиња за македонската економија, купувајте македонски производи и спасете работно место!

Во овие тешки времиња за македонската економија, купувајте македонски производи и спасете работно место, порачува лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

-Да им помогнеме на македонските компании, да им помогнеме на работниците и конечно да и помогнеме на Македонија, вели тој.

Коронавирус