четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 39
home Вести

Мицкоски во Кавадарци: Продолжува кампањата „Разговори за Обнова на Македонија- Проблеми, решенија и програма“

Мицкоски во Кавадарци: Продолжува кампањата „Разговори за Обнова на Македонија- Проблеми, решенија и програма“

На Градскиот Плоштад во Кавадарци денеска во 18 часот ќе продолжи кампањата „Разговори за Обнова на Македонија- Проблеми, решенија и програма“.

На самиот настан ќе присуствува претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и ќе има свое обраќање пред граѓаните.

Коронавирус