недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 26
home Вести

Мицкоски во Гостивар на чај со градоначалникот Арбен Тарвари

Мицкоски во Гостивар на чај со градоначалникот Арбен Тарвари

На чај во Гостивар, со актуелниот и идниот градоначалник Арбен Таравари, заеднички, да се обединиме за новата иднина која доаѓа набрзо.

#СоздадиНоваИднина, пишува во својата Фејсбук објава лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Коронавирус