понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 168
home Вести

Мицкоски во едно поинакво издание: Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва гостин во „Опуштено“

Мицкоски во едно поинакво издание: Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва гостин во „Опуштено“

Во „Опуштено“ издание со Тони разговараме на повеќе теми.

Од 22:30 часот на Alfa Televizija, следете ме!, напиша на Фејсбук, лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Најнови вести

Коронавирус