сабота, 31. октомври 2020. Вести денес: 44
home Вести

Мицкоски: Власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев (ВИДЕО)

Мицкоски: Власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев (ВИДЕО)

Македонија има нова реалност, власта е делигитимирана, почна падот на Зоран Заев, порача лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил.

-Вистинската сила се граѓаните, македонската пролет доаѓа, порача тој.

Најнови вести

Коронавирус