сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 16
home Вести

Мицкоски вечерва во „Јади бурек“

Мицкоски вечерва во „Јади бурек“

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Јади бурек“ на „ТВ Сонце“.

Како што најавува, во интервјуто со Јанко Илковски, Мицкоски ќе зборува за сите актуелни теми.

Емисијата почнува во 20 часот.

Коронавирус