вторник, 18. мај 2021. Вести денес: 148
home Вести

Мицкоски вечерва во 21:55 на Алсат телевизија

Мицкоски вечерва во 21:55 на Алсат телевизија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва ќе гостува на Алсат телевизија.

-Вечерва со почеток од 21:55 часот на телевизија Алсат-M во емисијата „200“ со новинарот Назим Рашиди разговараме за актуелните случувања за кампањата, за изборот кој што стои како можност пред граѓаните и заедничката иднина, информираше Мицкоски.

Коронавирус