недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски вечерва во 21:30 гостин на ТВ 21

Мицкоски вечерва во 21:30 гостин на ТВ 21

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва ќе гостува во телевизија ТВ 21.

Емисијата „Клик плус“ во која тој ќе биде гостин започнува во 21:30 часот.

Најнови вести

Коронавирус