четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 190
home Вести

Мицкоски вечерва во 19 часот гостин во дневникот на Сител телевизија

Мицкоски вечерва во 19 часот гостин во дневникот на Сител телевизија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва во 19 часот ќе биде гостин во централниот дневник на телевизија Сител.

Мицкоски преку својот Фесјбук профил ги повика граѓаните да го следат неговото гостување.

-Следете го моето гостување во дневникот на Сител Телевизија во 19 часот, напиша Мицкоски на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус