вторник, 11. мај 2021. Вести денес: 165
home Вести

Мицкоски вечерва од 20:30 часот гостин на ТВ Клан

Мицкоски вечерва од 20:30 часот гостин на ТВ Клан

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва од 20:30 часот ќе биде гостин на телевизија Клан.

-Следете го моето гостување на ТВ КЛАН, вечерва во 20:30 часот, објави на својата Фејсбук страница Мицкоски.

Најнови вести

Коронавирус