петок, 14. јануари 2022. Вести денес: 31
home Вести

Мицкоски вечерва ќе гостува во ТВ Алсат

Мицкоски вечерва ќе гостува во ТВ Алсат

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва ќе биде гостин на телевизија Алсат.

„Следете го моето гостување на ТВ Алсат, вечерва во 22 часот“ – напиша тој.

Коронавирус