среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 140
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа

Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа.

Следете го моето гостување во „Заспиј ако можеш” на ТВ Алфа со почеток од 22:30 часот, пишува Мицкоски.

Коронавирус