четврток, 1. јуни 2023. Вести денес: 56
Во живо

Мицкоски во општина Конче во рамките на активноста „Ова е Македонија за сите“

home Вести

Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Јади Бурек“ на ТВ Сонце

Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Јади Бурек“ на ТВ Сонце

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Јади Бурек“ на ТВ Сонце.

-Денеска во 20:00 часот ќе гостувам во емисијата „Јади Бурек“ на ТВ Сонце, напиша Мицкоски на Фејсбук.