понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 57
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Мицкоски: Вечерва ќе дискутираме за сите актуелни теми и прашања во емисијата Клан дебата

Мицкоски: Вечерва ќе дискутираме за сите актуелни теми и прашања во емисијата Клан дебата

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва е гостин во Клан ТВ.

-Вечерва ќе дискутираме за сите актуелни теми и прашања во емисијата Клан, дебата со почеток во 20:30 часот на Klan Macedonia Television. Следете, порача тој.

Парламентарни избори 2020