петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 155
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лозово

home Вести

Мицкоски вечерва гостува на телевизија Алсат

Мицкоски вечерва гостува на телевизија Алсат

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва гостува на телевизија Алсат.

На само два дена до изборите, слушнете ги ставовите на Мицкоски во 21:45.

Коронавирус