вторник, 4. октомври 2022. Вести денес: 2
home Вести

Мицкоски вечерва гостин во ТВ Алфа

Мицкоски вечерва гостин во ТВ Алфа

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва ќе гостува во емисијата „Заспиј ако можеш“ на ТВ Алфа.

-Следете го моето гостување на ТВ Алфа, вечерва во 22:30 часот, напиша Мицкоски на Фејсбук.

Коронавирус