сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 65
home Вести

Мицкоски вечерва гостин во „Топ тема “ на телевизија Телма

Мицкоски вечерва гостин во „Топ тема “ на телевизија Телма

Лидерот на партијата ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва ќе биде гостин во емисијата „Топ тема“ во 19:15 часот на телевизија Телма.

Неговото гостување може да го следите во живо на ТВ Телма.

Коронавирус