четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 190
home Вести

Мицкоски вечерва гостин во телевизија „Алфа“

Мицкоски вечерва гостин во телевизија „Алфа“

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва ќе гостува во Алфа телевизија.

-Вечерва во 22:30 часот на ТВ Алфа ќе гостувам во емисијата “Заспиј ако можеш” со Горан Момироски и Драган Милосављевиќ, информираше тој.

Коронавирус