понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 39
home Вести

Мицкоски вечерва гостин во „Отворено студио“

Мицкоски вечерва гостин во „Отворено студио“

Од 18 часот на ТВ 24 гостувам во „Отворено студио“ со Мишко Иванов. Следете го моето интервју.

Фејсбук статус на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

ЕУРО 2020

Македонија