четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 172
home Вести

Мицкоски вечерва гостин во „Отворено“ на 24 Вести

Мицкоски вечерва гостин во „Отворено“ на 24 Вести

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва ќе биде гостин во емисијата „Отворено“ на 24 Вести во со почеток од 20:45 часот.

-Вечерва во 20:45 часот ќе гостувам на ,,Отворено” на 24 вести, напиша Мицкоски на својот ФБ профил.

Најнови вести

Коронавирус