сабота, 3. јуни 2023. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски вечерва гостин во „Клик плус“ на ТВ21

Мицкоски вечерва гостин во „Клик плус“ на ТВ21

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечера ќе гостува на телевизија 21.

-Следете го моето гостување денеска на емисијата ”Click Plus” на TV21 во 21:30 часот, напиша Мицкоски на Фесјбук.

Според најавата на телевизијата во емисијата покрај Мицкоски, ќе гостуваат и Лирим Дулови и Алберт Муслиу.