сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 80
home Вести

Мицкоски вечерва гостин во „Клик плус“ на ТВ 21

Мицкоски вечерва гостин во „Клик плус“ на ТВ 21

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва во 21:30 ќе гостува во емисија „Клик плус“ на ТВ 21.

Коронавирус