вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 91
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Вевчани

home Вести

Мицкоски вечерва гостин во емисијата „На патот кон“ на Алсат во 20:35 часот

Мицкоски вечерва гостин во емисијата „На патот кон“ на Алсат во 20:35 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва ќе биде гостин во емисијата „На патот кон“ на Алсат телевизија во 20:35 часот, а Мицкоски по повод гостувањето на својот Фејзбук профил објави и статус:

Гледајте “На патот кон” на Алсат вечер во 20:35 часот, за актуелните случувања, за името и многу други теми важни за граѓаните

Коронавирус