петок, 10. јули 2020. Вести денес: 163
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Вести

Мицкоски вечерва гостин во емисијата „Клик Плус“ на телевизија 21

Мицкоски вечерва гостин во емисијата „Клик Плус“ на телевизија 21

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук ја информира јавноста дека вечерва ќе гостува во емисијата „Клик Плус“ на телевизија 21.

Неговото гостување ќе започне во 21:30 часот.

-Следете го во живо моето гостување на ТВ 21 вечерва во 21:30 часот во емисијата Click Plus, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Следете го во живо моето гостување на ТВ 21 вечерва во 21:30 часот во емисијата Click Plus.

Gepostet von Hristijan Mickoski am Donnerstag, 4. Juni 2020

 

Парламентарни избори 2020