четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Вести

Мицкоски вечерва гостин во Дневникот на Сител телевизија

Мицкоски вечерва гостин во Дневникот на Сител телевизија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва во 19:00 часот ќе гостува во Дневникот на Сител телевизија.

-Вечерва во 19 часот гостувам во вестите на Сител телевизија. Следете ме, објави преку својата Фејсбук страница Мицкоски.

Најнови вести

Коронавирус