среда, 4. август 2021. Вести денес: 162
Вонредна вест

ОГНОТ ЈА ЗЕМА ПРВАТА ЖРТВА – изгоре жена во Старо Нагоричане

home Вести

Мицкоски вечерва гостин на телевизија Сител

Мицкоски вечерва гостин на телевизија Сител

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва ќе биде гостин на телевизија Сител.

Вестите почнуваат во 19 часот.

Коронавирус