петок, 20. мај 2022. Вести денес: 140
home Вести

Мицкоски вечерва гостин на телевизија 24 во емисијата „Анализа“ во 20:45

Мицкоски вечерва гостин на телевизија 24 во емисијата „Анализа“ во 20:45

Претседателот на  ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски преку статус на Фејсбук пишува дека вечерва ќе биде гостин во емисијата „Анализа“ на телевизија 24 во 20:45 часот.

-Следете го моето гостување на ТВ 24 во емисијата ,,24 Анализа” од 20:45 часот, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Најнови вести

Коронавирус