вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски вечер на ТВ Шења

Мицкоски вечер на ТВ Шења

Денес во 20:45 гостувам во Отворено студио на ТВ Шења. За актуелните теми, изборите, скандалите на власта и лошата состојба во која се наоѓа Македонија.
Следете! Напиша на Фејсбук, Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

Најнови вести

Коронавирус