недела, 1. август 2021. Вести денес: 49
home Вести

Мицкоски вечер на Телма кај Снежана Лупевска Созен

Мицкоски вечер на Телма кај Снежана Лупевска Созен

Вечерва во 19.15 часот ќе бидам гостин во Топ Тема на Телма телевизија. Со Снежана Лупевска Созен ќе дискутираме за пописот, датумот за преговори, за актуелните теми и прашања за граѓаните. Следете не, напиша на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Коронавирус