вторник, 27. октомври 2020. Вести денес: 135
home Вести

Мицкоски вечер на Алсат

Мицкоски вечер на Алсат

Вечерва во 22 часот гостувам во емисијата „360 степени“ на ТВ Алсат, напиша на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Коронавирус