среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Вести

Мицкоски утре гостин во „24 Анализа“ на ТВ 24

Мицкоски утре гостин во „24 Анализа“ на ТВ 24

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски утре ќе гостува во емисијата „24 Анализа“ на Телевизија 24.