недела, 5. декември 2021. Вести денес: 104
home Вести

Мицкоски со прес-конференција

Мицкоски со прес-конференција

Пред Централниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во 12 часот, ќе се одржи прес конференција за медиуми.

На истата ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

КУРИР ќе ја пренесува прес-конференцијата во живо.

Коронавирус