вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 11
home Вести

ВО ЖИВО: Мицкоски со прес-конференција во 19:30 часот

ВО ЖИВО: Мицкоски со прес-конференција во 19:30 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, вечерва во 19:30 часот во Центарот за комуникации на партијата ќе одржи прес-конференција.

КУРИР ќе ја пренесува во живо.

Коронавирус