четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 154
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

Во живо

Мицкоски и Мисајловски ја промовираат програмата во скопски Чаир

home Вести

ВО ЖИВО: Прес конференција на Христијан Мицкоски

ВО ЖИВО: Прес конференција на Христијан Мицкоски

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во 18 часот во партиското седиште ќе одржи прес конференција. Ова следува по денешните случувања и распуштањето на Собранието.

Парламентарни избори 2020