четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 45
home Вести

Мицкоски со прес-конференција во 15 часот

Мицкоски со прес-конференција во 15 часот

Во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, во Палата др. Христо Татарчев, денеска во 15 часот ќе се одржи прес конференција за медиуми.

На истата ќе се обрати Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ.

КУРИР ќе ја пренесува прес-конференцијата во живо.

Коронавирус