вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Вести

Мицкоски со прес-конференција во 13 часот

Мицкоски со прес-конференција во 13 часот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес во 13 часот ќе одржи прес-конференција.

Според најавите од партијата, темата на која ќе говори Мицкоски ќе биде од областа на економијата.

 

Коронавирус