вторник, 6. декември 2022. Вести денес: 109
home Вести

Мицкоски со прашање до Филипче: Kога и колку вакцини можеме да очекуваме, за да може да се направи детален план?

Мицкоски со прашање до Филипче: Kога и колку вакцини можеме да очекуваме, за да може да се направи детален план?

За пофалба е сечиј труд, што поскоро да се дојде до вакцината за #COVID за што повеќе македонски граѓани, дури и преку помош од соседите!

Само би сакал да го прашам Венко Филипче, што точно е договорено? Kога и колку вакцини можеме да очекуваме, за да може да се направи детален план?

За пофалба е сечиј труд, што поскоро да се дојде до вакцината за #COVID за што повеќе македонски граѓани, дури и преку…

Posted by Hristijan Mickoski on Wednesday, December 23, 2020

Qatar 2022