недела, 17. ноември 2019. Вести денес: 38
Во живо

Годишна конференција на УМС: Младите за обнова на Македонија

home Вести

Мицкоски: Сите заедно одиме на голема победа која ќе ја донесе обновата на Македонија

Мицкоски: Сите заедно одиме на голема победа која ќе ја донесе обновата на Македонија

Завршува арамилукот, срамот, неправдите и назадувањето донесено од Зоран Заев и оваа влада.

Од 3-ти јануари техничка влада на 12-ти април избори.

Иако се тешки времиња изборот никогаш не бил појасен.
Сите заедно одиме на голема победа која ќе ја донесе обновата на Македонија.

За Македонија! Напиша Мицкоски на Фејсбук