четврток, 5. август 2021. Вести денес: 130
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Вести

Мицкоски: СДСМ и Заев ја донесоа Македонија на дното, ја претворија во хибриден режим

Мицкоски: СДСМ и Заев ја донесоа Македонија на дното, ја претворија во хибриден режим

Она што е вистина и е факт е дека ова раководство на СДСМ предводено од Зоран Заев ја донесе нашата држава, нашата Македонија и ја претвори на дното, ја претвори во хибриден режим, а на скалата на Транспарентност Интернационал по нивото на криминал и корупција практично се наоѓаме на 106 место или би рекол на дното во Европа.

#ИсправиСеМакедонијо
#ОдбериОбнова

Коронавирус