четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски присуствуваше на свечената академија по повод Меѓународниот ден на Бошњаците

Мицкоски присуствуваше на свечената академија по повод Меѓународниот ден на Бошњаците

Ми преставуваше особена чест да присуствувам на свечената академија по повод Меѓународниот ден на Бошњаците.
Заедно, здружени да се избориме за подобра иднина, за успеси какви ги заслужуваме и за обнова каква и треба на Македонија. Објави на Фејсбук, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

Локални избори 2021