недела, 5. април 2020. Вести денес: 103
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Мицкоски присуствуваше на спуштањето на крстот во водите на Црн Дрим

Мицкоски присуствуваше на спуштањето на крстот во водите на Црн Дрим

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес присуствуваше на спуштањето на крстот во водите на Црн Дрим, Струга.

-Да се избориме за промени и обнова, за нова надеж и шанса. Бог се јави! За многу години, порача тој.

Коронавирус