четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 53
home Вести

Мицкоски повика на протести: Блокада на две раскрсници во Скопје и протест во 15 градови низ Македонија

Мицкоски повика на протести: Блокада на две раскрсници во Скопје и протест во 15 градови низ Македонија

Ова е битка за минатото, сегашноста и иднината. Продолжуваме и утре со блокада на две раскрсници во Скопје и протест во 15 градови низ Македонија.

Фејсбук статус на лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Коронавирус