недела, 1. август 2021. Вести денес: 58
home Вести

Мицкоски попладнево гостин во Алфа ТВ

Мицкоски попладнево гостин во Алфа ТВ

За датумот за преговори со Европската унија, за мандатот кој што Заев ветуваше дека ќе го врати, за економијата и инвестициите и многу други прашања.
Следете ме вечерва во #Отворено на Alfa Televizija во 18:18 часот. Напиша на Фејсбук, Мицкоски.

Коронавирус