четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Вести

Мицкоски: Одговорност за дипломатскиот нокаут на владата, ова мора да има крај – премногу е!

Мицкоски: Одговорност за дипломатскиот нокаут на владата, ова мора да има крај – премногу е!

Одговорност за дипломатскиот нокаут на владата. Ова мора да има крај. Премногу е, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕХристијан Мицкоски во опис на видео кое го сподели на социјалната мрежа Фејсбук а кое може да го погледнете во продолжение:

Коронавирус