среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 47
home Вести

Мицкоски од Титов Врв: Македонија вечна! (ФОТО)

Мицкоски од Титов Врв: Македонија вечна! (ФОТО)

Искачувањето е секогаш одредено од мотивацијата, истрајноста и волјата. И тогаш нема невозможни работи. Утринава на највискиот врв на Шар Планина, Титов Врв.(2747) Македонија вечна!, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Коронавирус