вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 148
home Вести

Мицкоски од Љубанци: За заедничката иднина и обновата за која ќе се избориме

Мицкоски од Љубанци: За заедничката иднина и обновата за која ќе се избориме

Во патриотско Љубанци на Св. Атанасиј, со честити луѓе и добри домаќини. Добар разговор, за секојдневието, тешкиот живот, но и работите кои мора да се променат. За заедничката иднина и обновата за која ќе се избориме, напиша на својот Фејсбук профил Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

Коронавирус