недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Вести

Мицкоски објави видео: СДСМ и Заев донесоа црнила

Мицкоски објави видео: СДСМ и Заев донесоа црнила

Црно време! Неразјаснети убиства. Газење на народот и државата. Промена на име. Сиромаштија. Повисоки даноци. Криминални тендери и афери. Уништено земјоделие. Најзагадена држава и уништено здравство.
СДСМ И ЗАЕВ ДОНЕСОА ЦРНИЛА! Од сите нас зависи дали ќе дозволиме ова да продолжи. Ние ќе создадеме зора која ќе ги победи тие црнила. Зората ќе дојде, а ние сме искрата која ќе ја донесе, ќе донесе ново утро, нова надеж и подобри времиња. Оваа зора е за Македонија!, напиша лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Фејсбук и објави видео.

Најнови вести

Коронавирус