петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 0
home Вести

Мицкоски објави сведоштва на лозарите- еве како власта ги решава проблемите, се блеска само со лаги и криминали (ВИДЕО)

Мицкоски објави сведоштва на лозарите- еве како власта ги решава проблемите, се блеска само со лаги и криминали (ВИДЕО)

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на својот Фејсбук профил сподели видео со кое објаснува како Заев и власта блескаат.

-Еве како Заев и власта блеска, со уништени човечки судбини, со лаги и криминали. Земјоделците ги доведоа до дното, и за разлика од лагите дека решавале проблеми чујте ја вистината за лозарите!, стои во неговиот пост на Фејсбук.

 

Коронавирус