недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 68
home Вести

Мицкоски објави фотографија за тоа како изгледа “сериозноста“ на Зоран Заев

Мицкоски објави фотографија за тоа како изгледа “сериозноста“ на Зоран Заев

,,Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме…” – Зоран Заев, 18.01.2021

Погледнете како изгледа одделението за управни работи – Скопје, зграда на МТВ.

Овде се вадат пасоши и лични документи на граѓаните на главниот град.

,,Ние сме сериозна земја, имаме пари, ќе си платиме…” – Зоран Заев, 18.01.2021

Погледнете како изгледа одделението за…

Posted by Hristijan Mickoski on Friday, February 5, 2021

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија